BeerPlace
BeerPlace

Сайт №1 про пабы, бары, пивные рестораны и пиво

Информация про все пивные заведения Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска, Харькова и других городов Украины

Social pages
   

Пивной клуб, паб «Десятка». Ивано-Франковск

Автор: Сергій Брусенцов
Ивано-Франковск. Пивной клуб Десятка Адрес: г. Ивано-Франковск, ул. Шашкевича, 4
GPS:
48.92006, 24.71165
Телефон:
+380 (342) 71-21-21
Время работы:
с 12:00 до 22:00


Пивное заведение в самом центре Ивано-Франковска. Расположено в одном из самых старых домов города. Очень интересный интерьер.

Сайт: http://beerclub10.if.ua/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (61 votes cast)
Пивной клуб, паб «Десятка». Ивано-Франковск, 7.6 out of 10 based on 61 ratings
Lenz

Дуже гарний паб. Один з найкрищих у місті. Завжди ДУЖЕ смачно і дешево можна посидітис. Всім гостям міста рекомендую. Хоча є один мінус — це потрібно замовляти столик наперед, оскільки ввечері і по святам без цього неможливо сісти

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +12 (from 18 votes)
at999x

По рекомендации друзей посетил Десятку в конце октября 2012-го. Заведение с претензией на оригинальность. Но…
В наличии есть далеко не все заявленные в меню блюда и напитки.
Залы перегружены столами, так что об уюте можно сразу забыть. В счет были включены лишние позиции.
Если это для вас, то смело заказывайте столик.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
немає значення

знайома з цим закладом давно, маю з чим порівняти: останні 2 роки зіпсувався дуже «завдяки» персоналу. Адміністратор Лілія дивним чином там ще досі працює (бачу не в мене одної до неї є зауваження): своїм кислим виразом обличчя і, здається, «незмінним» тоном скоро розлякає всіх відвідувачів. деякі офіціанти з таким же виразом обличчя(не буду називати імена, можливо, дівчатка ще тільки вчаться)працюють повільно, напої приносять через півгодини після замовлення, про страви — я помовчу. хоча кухня, як завжди, на 5 балів, ціни — доступні, порції нормальні.
загалом, все ще не так погано, а з адміністратором варто щось вирішувати.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 7 votes)
Володимир

Столова столовою… Вивіску потрібно змінити… не ПАБ, а знову ж таки столова. Адміністратори вічно чимось незадоволені. В наглу підсаджують людей за вже замовленій тобою стіл, за яким відпочивають твої друзі і з якими ти хочеш поспілкуватися та відпочити. Або підеш з дитиною… а до тебе підсадили мужланів, які так матеряться, що їх самому хочеться послати і всю Десятку за ними в догонку. Не потрібно обманювати людей про те, що це ПАБ – напишіть закусочна, їдальня, столова, варенична, дерунна (або варенично-дерунна)… не має значення… но не ПАБ. І обов’язково потрібно звертати увагу на зауваження клієнта… Не будете звертати ви увагу – на вас зверне увагу відповідна служба.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 6 votes)
відвідувач

Були учора з друзями в цій пафосній десятці.
Коли ми оплатили рахунок на 250грн і підсіли до друзів, яких випадково зустріли-нагла і хамовита адміністратолрша ЛІЛЯ прямим текстом сказала нам вийти. І ще таким питанням «Що хочеш ше пива по 1 копійці!?» Та ще й таким тоном розмовляла і кричала на весь зал. Викликала охорону і так далі. Яке нафік пиво по 1коп, якшо ми насиділи чек на 250грн? Таке гімно треба ставити на місце.
І ми це отак не залишимо.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 6 votes)
Дмитро

Регулярно бував у Франківську і відвідував усі з виду пристойні заклади. на жаль цьому чудовому місту ще дуже-дуже далеко до рівня хоча б Київських закладів. Щодо Десятки, то це взагалі брєд сивої кобили, а не паб. заклад, який позіціонується як паб, має пафосу і понтів (судячи по поведінці адміністраторів і обслуги) наче елітний ресторан для віп персон. не кажучи за жахливу і непристойну звичку підсаджувати за твій стіл чужих людей (це постіна і нормальна практика в Десятці). тепер раджу всім колегам і друзям, які планують завітати до Франківська, оминати цей заклад.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 5 votes)
Олександр

9 січня святкував День народження в пабі «Десятка». Неймовірно гарний паб. Велика подяка офіціанту Андрію, який обслуговув нас. З перших хвилин розмови з Андрієм стало зрозуміло, що він ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи. Все було смачно, швидко. Гості мого свята були в захваті. Адміністратор на вході зустріла з гарним настроєм, доброзичливою усмішкою провела до століка. Було дуже СМАЧНО та ДЕШЕВО. Усім гостям Івано — Франківська раджу відвідати паб «Десятка»!

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 3 votes)
Олександр

Хамське ставлення до клієнтів — забронювали стіл за день, прийшли — через ~ 2 години до нас підійшли і сказали щоб ми негайно звільнили столик бо він, ніби-то, заброньований і через 15 хвилин мають сісти люди. Те, що ми бронювали столик за добу і ще не мали бажання йти, нікого не цікавило.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Ігор

Сама звичайна столовка. Пабом назвати дууже важко, після 30 хвилинного перебування там уже плчинає бісити галас, тиснява та літаючі повз офіціанти. Зайти й перекусити можна. Вивіску треба змінити, СТОЛОВКА ДЕСЯТКА. До пабу дуууже далеко ій. Та що казати, в туалеті немає навіть теплоі води) Був там перший та останній раз, є інші заклади в місті в яких можна набагато приємніше провести час.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney

Получать новые комментарии по электронной почте. Вы можете подписаться без комментирования.

Goose Pub: Скоро открытие!

Топ-комментаторы

 1. Сергій Брусенцов (3)
 2. Schneider (2)
 3. Елена (2)
 4. Юрій (2)
 5. !21 (1)
 6. Anna Sharyhina (1)
 7. Efrosiniya (1)
 8. Egao (1)
 9. Gregory Shchur (1)
 10. Valeriy Yurin (1)
 11. Алберт Нахоцкий (1)
 12. Александр Иванов (1)

905