Перейти до змісту

Словацьке пиво... де?


jack74

Рекомендовані повідомлення

ПАВЛІВСЬКЕ ЗЕ БЕСТ! Темне он знову зварили, але з полиць моментально зникає!

ДЕ? :0126:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було в продуктовому магазинчику справа від входу в базарчик на Відродження (що біля "Лучеська").

Також було в магазині "Апетит" на Мазепи (там клубнічка на вивісці), але я забирав передостанню пляшку.

Казали, що воно рідко буває, бо вариться довго, близько місяця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАВЛІВСЬКЕ ЗЕ БЕСТ! Темне он знову зварили, але з полиць моментально зникає!

ДЕ? :0126:

Було в продуктовому магазинчику справа від входу в базарчик на Відродження (що біля "Лучеська").

...

тільки що я забрав там останні 5 пляшок :)

наступну партію потрібно чекати десь через місяць...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я шо казав?! ;)

Не п'ю :)

Купував в маг.Розмарин зупинка що на 40кв. як на міст (на Ківерцівську) підійматись.

Смачне :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПАВЛІВСЬКЕ ЗЕ БЕСТ! Темне он знову зварили, але з полиць моментально зникає!

на Варшавці біля МікроСервіс там де валютчики сидять постійно є. магазинчик пиво-вода-соки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постійно є, певно, тому що ніхто не знав тієї захованої крапки :)

Ти засвітив - тепер постійно не буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ще є перед входом в пасаж біля дороги, теж пиво-води-соки дуже багато видів живого пива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було в продуктовому магазинчику справа від входу в базарчик на Відродження (що біля "Лучеська").

...

тільки що я забрав там останні 5 пляшок :)

наступну партію потрібно чекати десь через місяць...

сьогодні зайшов, а там знову повна поличка! налітай! (правда, я заходив ще десь в 4 год дня...)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.

...............................дочекалося... гуано! Наче хтось спаленої кави намішав!

не вміють в нас темне робити...

Соррі за оффтоп .

Присмакував Litovel - класне чеське темне пиво !!!

pivovar-litovel-logo.jpg

Правда потрібно знайти свіже, у Вогнем Мечем ціна велика 0,5 - 20 грн а ось на Кравчука біля А-банка є кнайпа де ціна меньша 12 грн за 0,5 л і зажди свіже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлівське, Літовел, Жигулівське... це все зашибісь. Але тема не про нього, флудери-пивомани, мать вашу... :)

По темі: приєднуюся, якщо хтось привезе зі Словакії темного і свіжого "Шариша" - взяв би 6-10 пляшечок... а потім би регулярно замовляв, гадаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хтось привезе зі Словакії темного і свіжого "Шариша" - взяв би 6-10 пляшечок

+4. Аж цікаво стало, чому його так хвалять ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павлівське, Літовел, Жигулівське... це все зашибісь. Але тема не про нього, флудери-пивомани, мать вашу... :)

По темі: приєднуюся, якщо хтось привезе зі Словакії темного і свіжого "Шариша" - взяв би 6-10 пляшечок... а потім би регулярно замовляв, гадаю.

И я, и я, и я того же мнения... +5-6 бутылочек!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було в продуктовому магазинчику справа від входу в базарчик на Відродження (що біля "Лучеська").

брав там, якесь невистояне... вода з газом! ще є в магазинчику там де був магазин на Рівненській " Стільці Столи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Шацьку найшов склад пива :)

І яке з тих пив - СЛОВАЦЬКЕ ŠARIŠ?

З ТИХ ПИВ СЛОВАЦЬОГО НЕМАЄ ТАК САМО ЯК І З ПАВЛІВСЬКОГО ЧИ ЖИГУЛІВСЬКОГО ЧИ ЛЬВІВСЬОГО ПРО ЯКЕ ТУТ ПИСАЛИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то Літовел (Litovel) темне дуже подібне до словацького Шаріша.

А Літовел в Луцьку продається багато де :)

А от Павлівське темне не схоже на Шаріш. Менш насичений смак має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літовел? Не пам'ятаю, чи саме це дегустував, але з чеських скільки не пробував - ну абсолютно не то...

А Павлівське - звичайно, ніхто й не рівняє його з Шарішом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні почали виробляти смачні темні пива. Це і "Літовел", і темне в "Трьох слонах" у Рівному.

От тільки в мене реакція організму на ці пива негативна ... в шлунку починається революція вже після 0,5+0,3 "Літовела"... Зі світлим пивом, зокрема, "Бердичівським", такого немає, як і з темними закордонними. Так що, маю підозру, всі ці "Літовели" і інші смачнооксамитові темні напої - це хімія.

Найбільш схожий до темного Шаріша темний польський "Piast", він же колись був "Czarny Baran" ("Чорний баран"). У Вроцлаві можна спробувати точно.

42j37.jpg

Але смак темного Шаріша - це смак темного Шаріша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, на Saris, лично для меня, довольно похож 3165251H.jpg?1391673292, есть практически во всех супермаркетах в Польше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Не в Україні.

Зі Словакії знайомі привезли.

Смак - той самий, що й 17 років тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...