BeerPlace
BeerPlace

Сайт №1 про пабы, бары, пивные рестораны и пиво

Информация про все пивные заведения Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска, Харькова и других городов Украины

Social pages
   

Паб «Залізна шапка». Львів

Автор: Павел Гайдаржи
Паб Железная шапка, Львов
Адреса
м. Львів, вул. Театральна, 23
GPS
49.844072, 24.028193
Телефон
+380 (67)  303-77-88
Час роботи
з 12:00 до 02:00


Сайт: сторінка Facebook

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.6/10 (23 votes cast)
Паб «Залізна шапка». Львів, 8.6 out of 10 based on 23 ratings
Олена

Позавчора була разом зі своїм хлопцем та подругою в кафе «Залізна шапка» і вийшла звідти дуже обурена і роздратована. З впевненістю можу сказати що більше туди я не піду. Коли ми сіли за столик він був пустий але брудний. Офіціантка була одна на весь першій поверх не враховуючи вулиці. Стіл вона прибрала за нашим проханням. Ми замовили три пива, одну пивну тарілку та креветки. Напої нам принесли за 10 хвилин потім тарілку а вот креветок ми чекали довго і декілька разів запитували щодо них у офіціантки. За 15 хвилин вона пвдійшла і сказала что їх немає і вона забула сказати. Ми замовили інше і попросили повторити пива кожному. Два бокала вона принесли а останій ми чекали 30 хвилин і так і не дочекались. Попросили книгу скарг але і тут ми не побачили ії. А на прикінці ми побачили в рахунку креветки і пиво котре ми не отримали. Ніхто не вибачився і навіть не підійшов до нас, щоб скорегувати рахунку ми ходили самі до бару. Якось так. Більше ми туди не підемо. Краще до МакДональдсу.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Женя

21 травня досить пізно (близько 12-1 ночі) завітали у паб. Одразу пішли у нижні зали і були приємно здивовані живою музикою. весело осиділи, поспівали. офіціанти привітні і приносили все дуже швидко.
однозначно варто відвідувати.

p.s. медівка — супер)

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Дмитрий

Доброго дня усім!Учора ввечері мав «щастя» побувати у вашому закладі. Розкажу все попорядку. Завчасно ми компанією замовили столик на 10 людей на 20 годину вечора. Після того як я прийшов і сів за столик лише через 20 хв до мене підійшли, принесли меню і пропали.Хв через 10 повернувся офіціант взяв замовлення і пішов.А тепер саме цікаве. З усього замовлення принесли лише 1 кампот. Після того ми чекали годину часу!!!, тричі ходили на верх і питались що з нашим замовленням, реакції нуль. Після того коли ми попросили бармена покликати адміністратора, офіціант прийшов вже разом і з ним. По закінченню розмови нам пообіцяли принести все в районі 10 хв. Нам принесли пиво з закусками і в у вигляді вибачення фляшку медовухи.Все б нічого але моє пиво, яке я замовив принесли через 2 години!!!2 години Карл! Я ще не бачив ніколи, щоб кухоль пива несли стільки часу.І на превеликий жаль воно було кисле! Я вже не мав сили ні з ким сваритись і просто попросив рахунок.Вибачте але я не буду рекомендувати своїм друзям і колегам наразі до Вас ходити.
P.S. І не потрібно скидувати все на техніку яка дала збій.Якщо офіціант має стіл в обслуговуванні, то як мінімум можна за 1 годину було поцікавититсь як справи у його клієнтів!

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Вконтакте Google Facebook Twitter Mailru Yandex OpenID Webmoney

Получать новые комментарии по электронной почте. Вы можете подписаться без комментирования.

Ирландский паб Andrew's
Пивная карта Киева

Топ-комментаторы

 1. Евгений Депутат (6)
 2. Вальдемар (4)
 3. Василий (4)
 4. Андрей (3)
 5. Павел Гайдаржи (3)
 6. Сергій Брусенцов (3)
 7. Эдуард (3)
 8. Docent (2)
 9. Evgeny (2)
 10. Анастасия (2)
 11. Аркадий (2)
 12. Вадим (2)

892