BeerPlace
BeerPlace

Сайт №1 про пабы, бары, пивные рестораны и пиво

Информация про все пивные заведения Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска, Харькова и других городов Украины

Social pages
Beer Punsch - онлайн-магазин по продаже разливного пива

Пивной клуб, паб «Десятка». Ивано-Франковск

Автор: Сергій Брусенцов
Ивано-Франковск. Пивной клуб ДесяткаАдрес: г. Ивано-Франковск, ул. Шашкевича, 4
GPS:
48.92006, 24.71165
Телефон:
+380 (342) 71-21-21
Время работы:
с 12:00 до 22:00


Пивное заведение в самом центре Ивано-Франковска. Расположено в одном из самых старых домов города. Очень интересный интерьер.

Сайт: http://beerclub10.if.ua/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (64 votes cast)
Пивной клуб, паб «Десятка». Ивано-Франковск, 7.5 out of 10 based on 64 ratings
Lenz

Дуже гарний паб. Один з найкрищих у місті. Завжди ДУЖЕ смачно і дешево можна посидітис. Всім гостям міста рекомендую. Хоча є один мінус – це потрібно замовляти столик наперед, оскільки ввечері і по святам без цього неможливо сісти

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +12 (from 18 votes)
at999x

По рекомендации друзей посетил Десятку в конце октября 2012-го. Заведение с претензией на оригинальность. Но…
В наличии есть далеко не все заявленные в меню блюда и напитки.
Залы перегружены столами, так что об уюте можно сразу забыть. В счет были включены лишние позиции.
Если это для вас, то смело заказывайте столик.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
немає значення

знайома з цим закладом давно, маю з чим порівняти: останні 2 роки зіпсувався дуже “завдяки” персоналу. Адміністратор Лілія дивним чином там ще досі працює (бачу не в мене одної до неї є зауваження): своїм кислим виразом обличчя і, здається, “незмінним” тоном скоро розлякає всіх відвідувачів. деякі офіціанти з таким же виразом обличчя(не буду називати імена, можливо, дівчатка ще тільки вчаться)працюють повільно, напої приносять через півгодини після замовлення, про страви – я помовчу. хоча кухня, як завжди, на 5 балів, ціни – доступні, порції нормальні.
загалом, все ще не так погано, а з адміністратором варто щось вирішувати.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 8 votes)
Володимир

Столова столовою… Вивіску потрібно змінити… не ПАБ, а знову ж таки столова. Адміністратори вічно чимось незадоволені. В наглу підсаджують людей за вже замовленій тобою стіл, за яким відпочивають твої друзі і з якими ти хочеш поспілкуватися та відпочити. Або підеш з дитиною… а до тебе підсадили мужланів, які так матеряться, що їх самому хочеться послати і всю Десятку за ними в догонку. Не потрібно обманювати людей про те, що це ПАБ – напишіть закусочна, їдальня, столова, варенична, дерунна (або варенично-дерунна)… не має значення… но не ПАБ. І обов’язково потрібно звертати увагу на зауваження клієнта… Не будете звертати ви увагу – на вас зверне увагу відповідна служба.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 7 votes)
відвідувач

Були учора з друзями в цій пафосній десятці.
Коли ми оплатили рахунок на 250грн і підсіли до друзів, яких випадково зустріли-нагла і хамовита адміністратолрша ЛІЛЯ прямим текстом сказала нам вийти. І ще таким питанням “Що хочеш ше пива по 1 копійці!?” Та ще й таким тоном розмовляла і кричала на весь зал. Викликала охорону і так далі. Яке нафік пиво по 1коп, якшо ми насиділи чек на 250грн? Таке гімно треба ставити на місце.
І ми це отак не залишимо.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 6 votes)
Дмитро

Регулярно бував у Франківську і відвідував усі з виду пристойні заклади. на жаль цьому чудовому місту ще дуже-дуже далеко до рівня хоча б Київських закладів. Щодо Десятки, то це взагалі брєд сивої кобили, а не паб. заклад, який позіціонується як паб, має пафосу і понтів (судячи по поведінці адміністраторів і обслуги) наче елітний ресторан для віп персон. не кажучи за жахливу і непристойну звичку підсаджувати за твій стіл чужих людей (це постіна і нормальна практика в Десятці). тепер раджу всім колегам і друзям, які планують завітати до Франківська, оминати цей заклад.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 5 votes)
Олександр

9 січня святкував День народження в пабі “Десятка”. Неймовірно гарний паб. Велика подяка офіціанту Андрію, який обслуговув нас. З перших хвилин розмови з Андрієм стало зрозуміло, що він ПРОФЕСІОНАЛ своєї справи. Все було смачно, швидко. Гості мого свята були в захваті. Адміністратор на вході зустріла з гарним настроєм, доброзичливою усмішкою провела до століка. Було дуже СМАЧНО та ДЕШЕВО. Усім гостям Івано – Франківська раджу відвідати паб “Десятка”!

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 3 votes)
Олександр

Хамське ставлення до клієнтів – забронювали стіл за день, прийшли – через ~ 2 години до нас підійшли і сказали щоб ми негайно звільнили столик бо він, ніби-то, заброньований і через 15 хвилин мають сісти люди. Те, що ми бронювали столик за добу і ще не мали бажання йти, нікого не цікавило.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Ігор

Сама звичайна столовка. Пабом назвати дууже важко, після 30 хвилинного перебування там уже плчинає бісити галас, тиснява та літаючі повз офіціанти. Зайти й перекусити можна. Вивіску треба змінити, СТОЛОВКА ДЕСЯТКА. До пабу дуууже далеко ій. Та що казати, в туалеті немає навіть теплоі води) Був там перший та останній раз, є інші заклади в місті в яких можна набагато приємніше провести час.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney

Последние комментарии

914