BeerPlace
BeerPlace

Сайт №1 про пабы, бары, пивные рестораны и пиво

Информация про все пивные заведения Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска, Харькова и других городов Украины

Social pages
Beer Punsch - онлайн-магазин по продаже разливного пива

Бар клуба «Fashion Club» (клуб «Фэшн»). Львов

Автор: Сергій Брусенцов
Львов. Клуб Fashion ClubАдрес: г. Львов, пл. Ивана Подковы, 1
GPS: 49.84084, 24.02898
Телефон:
+380 (32) 272 88 91
+380 (67) 374 44 91 (резервация)
Время работы:с 11:00 до 00:00
Сайт: http://fashion-club.in/

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/10 (27 votes cast)
Бар клуба «Fashion Club» (клуб «Фэшн»). Львов, 2.9 out of 10 based on 27 ratings
drPivo

Назвать это место пабом можно с большим натягом(это ресторан). Меня очень огорчило что у них тёмного пива вообще нет!!! Но цены не высокие и обслуживание на хорошем уровне.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 5 votes)
Оксана

Бар в цьому ресторані обслуговує гопота, яка не вчилась в школі.

Моя сестра приїхала з Америки після довгої відсутності в Україні і попросила у бармена воду з під крану. Барменша сказала їй, що вода не питна, але сестра наполягала на своєму. Тоді барменша сказала їй піти попити води з туалету.

Це взагалі що??? Люди, ви хоч в курсі, що у всій Європі та Америці, будь-де, будь-хто може попросити воду з під крану і їй принесуть? У вас через місяь Євро 2012!!! Іноземців буде валом. Ви всіх до туалету будете відправляти?

Викликали адміністратора. Він не говорив англійською. Питання вирішити ніяк не міг, тільки белькотів, що не розуміє англійську.

Люди, дивіться коментар попереднього абзацу. Ви як плануєте спілкуватись з іноземною клієнтурою? Вони ж прийдуть — ви в центрі міста знаходитесь. Так і будете белькотіти?

Питання адміністратор не вирішив. Сестру разом з подругами через те, що вони спричиняли галас, вивели на вулицю.

Моя сестра проплакала півночі від цієї образи. Мало того, що бармен її відправила пити воду з туалету, її попід руки вивели з клубу, як якогось злочинця.

Люди в Фешн клабі, якщо ви думаєте, що таке відношення нормальне, то ви помиляєтесь. Іноземці звикли до зовсім іншого поводження, вони знаєть свої права. І якщо ви думаєете, що обійдетесь пляшкою вина безкоштовно, то ви дуже помиляєтесь. Європейці і американці не те що вважають це саме собою зрозуміле, вони вимагатимуть більше: людського відношення до своїх прав. Ваші адміністратори ПОВИННІ вміти спілкуватись з клієнтурою, і вирішувати проблеми. Це їх пряме зобов”язання.

Бо ви вважаєте, що у нас, відвідувачів, немає жодних прав. Просто бидло, з яким може отак спілкуватись персонал?

Дуже погане враження загалом від клубу. Саме погане, що я, живучи в Києві, роблю бізнес з цими іноземцями. Ви собі навіть не уявляєте, як тяжко їх переконати в тому, що є номральні люди в Україні після такого. Так хочеться привести бізнес в ту країну, так хочеться жити по-людськи тут, а не закордоном, але пілся такого.. після того, як бармен відправляє клієнта в туалет пити воду, що можна сказати… Елітний клуб? Я так не думаю.

Мій емайл hoxtreme gmail.com. Якщо вам не байдужа власна репутація, прощу зі мною зв”язатись і пояснити поведінку власного персоналу. Йдеться про зміну, в якій адміністраторами були Тарас та Володимир.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Александр

И так,начнём по порядку: у меня из америки ни кто не приезжал, не знаю стоит этим гордиться или плакать. Но вернёмся к фэшену – видимая элитарность, создаётся сугубо проститутками и стриптизёршами кормящимися в данном заведении, и соответственно иностранцами, папики же туда ходят уже реже. Причина банальна но очевидна – заведение как по мне говно редкое !!! И это не реклама какого-то другого заведения, а реальная критика. Цезарь с не прожаренной красной рыбой ели ?? нет !! Идите в фешн, и не важно что вчера он был нормальный,сегодня на Ваше замечание скажут что так и задумано, но деликатно принесут мороженное за счёт заведения. Можете заказать чай: зелёный с жасмином, принесут говно !! Вы попросите админа, чай заменят и аллелуя – он будет зелёный и с лепестками жасмина. Я лично сидел и слушал нотации владелицы сидящей за соседним столом о том что она потратила 450 !!! грн. на звоночки, и что к евро их будут воровать как сувениры !! О существовании кнопок вызова прикреплённых к столу она видать не слышала, тосты принесут через 20 мин. после подачи супа. Масло к тостам будет из морозилки!!! Тирамису вообще говно…. !! набравшее влаги и не понятного рецепта !! А ещё ступенька !!! Реально каждый третий шпортаеться !!! Вторая ступенька выше первой на 3-5 см. Моя знакомая долго материла “убийство” новых босоножек !!! туалет особая тема!!! Сантехника дешёвая, площадь маленькая, а ещё бабуля заходит и докладывает бумажные полотенца, я писал там пять раз, три раза она врывалась по среди самого процесса !!))) Про дискотеку отдельно, вентиляция до полной жопы ! Летом реальная сауна !! Пиджейки среднии, но одна явная “бревно”. СТРИПТИЗЁР !! Кажись Орландо, лысый животатый мужык лет сорока. Мы реально в пали в истерики, такого “комического” номера я не видел давно… В общем ……. Всё печально, сходить можно, но есть не советую !!! Пить можно, но из бутылок, мы пили текиллу, мохито дерьмо редчайшее … Ну где-то так ребята. Извините если , что упустил, писал о том что видел сам и слышал лично (ну про владелицу и “разбор полётов”).

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Barbara1408

Ну так, Fashion – це не паб, але пиво там смачне. І холодне. Дуже затишно сидіти біля барної стійки з крижаним бокальчиком. 🙂 В цю суботу там був DJ Sunshine (він з Києва, здається), ми з компанією дуже гарно відірвались на його сеті.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Johnny Walker

Lowenbrau і м’ясне плато гриль просто супер, особливо на відкритому майданчику. Рекомендую.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Ivanka

Були з друзями в клубі, попросили у МС Спрайт привітати подругу дали гроші, а взамін нічого. Музика хороша, обслуговування теж тільки така поведінка ведучого явно псує вам репутацію, грошей нам не шкода, а ось настрій зіпсований.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney

Последние комментарии

914