“Амбер” снова в “Соломенской пивоварне”
В ресторане-пивоварне «Солом’янська броварня» снова сварили немецкий янтарный лагер “Амбер”.
На сегодняшний день “Амбер” есть только в ресторане на Соломенской площади, а в новом ресторане «Солом’янська броварня» на Подоле оно появится, как только там закончится «Winter Amber Ale».
"Амбер" снова в "Соломенской пивоварне",![](https://secure.gravatar.com/avatar/20eb042c584486fe1fae9f1a933a6beb?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/cdf73ac2d70a660c0671ffe5bcab568b?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/bc5b10ef59a6891a9eec0bba28ec6033?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/b8454bfa457827e3493b7f5c00de0f87?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/bc5b10ef59a6891a9eec0bba28ec6033?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
Якийсь когнітівний діссонанс виникає після детального ознайомлення з рекламною світлиною. Amber – це Бурштин англійською та французькою, а німецькою це Bernstein (Бернштайн)! 😕