Два новых сорта «Šeimininko alus» и экспортное пиво “Оболони” в Киеве
Компания «Оболонь» на мощностях фастовского пивзавода вслед за «Šeimininko alus Stiprusis» начала производство еще двух сортов ТМ «Šeimininko alus» для литовского рынка (по заказу местного импортера):
- Šeimininko alus Šviesusis (алк. 5.0%)
- Šeimininko alus Tamsusis (алк. 5.3%)
Кроме того, в фирменном магазине при пивзаводе «Оболонь» (ул. Богатырская, 3) в продаже сейчас регулярно есть пиво «Світловар» (в ПЭТ-бутылках 1 и 2 литра) и еще один сорт для литовского рынка “Сento alus Stiprusis” (алк. 7.5%) в ПЭТ-бутылке 1л.
Несмотря на то, что сорта формально новые, есть все основания полагать, что все подобные экспортные вариации являются клонами пива для внутреннего рынка.
Фото: beermir.com.
Два новых сорта «Šeimininko alus» и экспортное пиво "Оболони" в Киеве,А що саме і з чим порівнювали? “Оболонь” варить більше 50 сортів світлого пива і близько 20 з них це сорти на замовлення. Важко собі навіть уявити, що під кожен сорт розроблюється окреме рецептура. Ну а відміннсть смаку може бути повязана банально зу мовами зберігання.
Що тут казати, якщо в фірмовому магазині “Оболоні” виносять пиво зі складу температура якого явно вище 30 градусів…
Одночасна дегустація Пшеничне Росія, Білорусь-Молдова, Ізраїль, Штати. Чотири різних не те, що сорти, а стилі. Подібна ситуація і з вищеназваними сортами. Повторю ще раз, одночасна дегустація.
Про умови зберігання- а що трапиться з пастеризованим пивом при таких температурах? Крім того, в деяких сортах на експорт траплялися терміни 1,5 року, що наводить на думку про використання не тільки пастеризатора.
Как-то сравнивал Оксамитове: http://vk.com/wall-55803788_1042
З клонами не згоден.Порівняльні дегустації показали, що це все ж таки різні сорти пива. Навіть більше, один сорт, але виготовлений для різних країн, реально відрізняється навіть стилями (напр. Біле, Пшеничне, Оксамитове, Магнат)