Опубликовано в рубриках:

Два новых сорта «Šeimininko alus» и экспортное пиво “Оболони” в Киеве

Автор: Евгений Депутат

Компания «Оболонь» на мощностях фастовского пивзавода вслед за «Šeimininko alus Stiprusis» начала производство еще двух сортов ТМ «Šeimininko alus» для литовского рынка (по заказу местного импортера):

Два новых сорта Šeimininko alus и экспортное пиво Оболони в Киеве Два новых сорта Šeimininko alus и экспортное пиво Оболони в Киеве

 

  • Šeimininko alus Šviesusis (алк. 5.0%)
  • Šeimininko alus Tamsusis (алк. 5.3%)

Кроме того, в фирменном магазине при пивзаводе «Оболонь» (ул. Богатырская, 3) в продаже сейчас регулярно есть пиво «Світловар» (в ПЭТ-бутылках 1 и 2 литра) и еще один сорт для литовского рынка “Сento alus Stiprusis” (алк. 7.5%) в ПЭТ-бутылке 1л.

Два новых сорта Šeimininko alus и экспортное пиво Оболони в КиевеДва новых сорта Šeimininko alus и экспортное пиво Оболони в Киеве Два новых сорта Šeimininko alus и экспортное пиво Оболони в Киеве

Несмотря на то, что сорта формально новые, есть все основания полагать, что все подобные экспортные вариации являются клонами пива для внутреннего рынка.

Фото: beermir.com.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Два новых сорта «Šeimininko alus» и экспортное пиво "Оболони" в Киеве, 10.0 out of 10 based on 1 rating
schneider

З клонами не згоден.Порівняльні дегустації показали, що це все ж таки різні сорти пива. Навіть більше, один сорт, але виготовлений для різних країн, реально відрізняється навіть стилями (напр. Біле, Пшеничне, Оксамитове, Магнат)

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Евгений Депутат

А що саме і з чим порівнювали? “Оболонь” варить більше 50 сортів світлого пива і близько 20 з них це сорти на замовлення. Важко собі навіть уявити, що під кожен сорт розроблюється окреме рецептура. Ну а відміннсть смаку може бути повязана банально зу мовами зберігання.
Що тут казати, якщо в фірмовому магазині “Оболоні” виносять пиво зі складу температура якого явно вище 30 градусів…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Александр Иванов

Своего часу задавали пряме питання, чи робляться спецiальнi варки на експорт? Отримали вiдповiдь, що усе наливають з одного форфасa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Schneider

Одночасна дегустація Пшеничне Росія, Білорусь-Молдова, Ізраїль, Штати. Чотири різних не те, що сорти, а стилі. Подібна ситуація і з вищеназваними сортами. Повторю ще раз, одночасна дегустація.
Про умови зберігання- а що трапиться з пастеризованим пивом при таких температурах? Крім того, в деяких сортах на експорт траплялися терміни 1,5 року, що наводить на думку про використання не тільки пастеризатора.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney