Опубликовано в рубриках:

“Lean Machine Ale” – унікальне пиво для спортсменів

Автор: Евгений Депутат

Вчені і спортсмени протягом багатьох років сперечаються про те, чи варто вживати пиво після тренувань чи ні. Крапку в цій суперечці може поставити компанія, що створила спеціальне пиво для спортсменів.

Lean Machine Ale - унікальне пиво для спортсменів

Раніше вчені вже неодноразово заявляли, що цей напій набагато краще відновлює водний баланс після тренувань, ніж вода.

Останнім доказом цього твердження стали результати дослідження, проведеного професором Мануелем Гарсоном, який обстежив групу студентів з 40 чоловік. Тоді він також дійшов висновку, що ячмінні напої є кращими для спортсменів, ніж вода.

У своїх роботах вчені вказували, що в пиві міститься більше 30 мінералів і мікроелементів, тому воно на 50% забезпечує потребу людського організму в магнії і фосфорі і на 20 % – в калії.

Крім того, пінний напій сприяє травленню, знижує стрес, що виникає при екстремальному перенапруженні, підвищує м’язову силу і покращує координацію рухів.

Однак аргументи противників виглядали не менш переконливо. Так, скептично налаштовані дослідники звертали увагу на мінуси вживання пива, яке подразнює слизову шлунка, внаслідок чого порушується процес травлення.

Канадці створили унікальне пиво для спортсменів

За словами вчених, при постійному споживанні пінного напою можна обзавестися “пивним” животом , “бичачим” серцем і імпотенцією або фригідністю .

Тепер крапку в цій суперечці можуть поставити розробники канадської компанії, що створили унікальне пиво для спортсменів.

Їх винахід називається Lean Machine Ale (Lager, Lemon Ale, Honey Ale и Pepper Ale) і дійсно буде продаватися в якості спортивного напою, пише журналіст. Відповідно до опису новинки , вміст алкоголю в пиві складає всього 0.5%, тому спортсмени можуть не боятися за зниження точності рухових реакцій.

Однак основною “родзинкою” Lean Machine Ale є антиоксиданти і електроліти, які допомагають організму відновлюватися після фізичних навантажень шляхом збагачення організму життєво важливими живильними речовинами.

Але і це ще не все – в канадському пиві яке зміцнює імунну систему, міститься 77 калорій, 7 г білка і 7 різних вітамінів .

“Це перший у своєму роді продукт, який об’єднає спорт, відновлення і пиво”, – підкреслили творці спортивного напою.

По материалам pinu.com.ua.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
"Lean Machine Ale" - унікальне пиво для спортсменів, 9.0 out of 10 based on 1 rating

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney