Опубликовано в рубриках:

«Подільська розливайка» повстане з попелу, як птах фенікс!

Автор: Сергій Брусенцов

Вчора буквально у всіх місцях, де писали про закриття легендарної пивної на Подолі, з’явився коментар про те, що заклад знову відкриється вже найближчого понеділку – 10 червня 2013 року.

Подольская разливайка - возвращение!

І де ви думаєте, це станеться? У «Вернісажі»! Тій самій горілчано-пивній наливайці, «гості» якої постійно своїми п’яними розмовами і криками заважали відпочивати пристойному контингенту «Подільської розливайки».


Ну що ж! Особисто мене це не може не порадувати, оскільки, якщо все складеться вдало, вийде, що одним пострілом було вбито відразу два зайці:
1. «Подільська розливайка» нарешті отримає те довгоочікуване оновлення (будемо сподіватися), про яке всі мріяли. Там давненько пора було вже зробити невеликий ремонтик.
2. Позбулися несамовитих п’яниць з «Вернісажу», що вічно лаялись матом.

Подивимося, що буде з літнім майданчиком, так як, можливо, кількість місць може скоротитися, що, звичайно, не дуже добре. Адже особисто я, наприклад, дуже любив там сидіти саме влітку за столиком на відкритому повітрі.

Ну що ж – стежте за новинами 🙂 Наш кореспондент, Євген Депутат, наступного тижня надасть перші кадри з нового життя старого закладу!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (4 votes cast)
«Подільська розливайка» повстане з попелу, як птах фенікс!, 7.0 out of 10 based on 4 ratings
Святослав

В связи с этим сразу возникает вопрос, на новом месте будет ассортимент пива только Подол или так же будет присутствовать всякие оболонь, чернигов и прочие помои? Если второе, то синелобый контингент никуда не денется.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Святослав

Мне тоже так кажется. Если Вернисаж много лет вел такую торговую политику, значит она их устраивала. Из-за пива Подол они не будут от неё отказываться.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Сергій Брусенцов

Та ні, ти не зрозумів! Я маю на увазі, що буде так, як у розливайці. Мені здається, що вони заберуть приміщення чи що воно там у «Вернісажу». Я просто туди ніколи не заходив, бажання не було 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Святослав

Если так, то хорошо.
Остаётся надеяться, что Подол наконец будет проявлять к своим постоянным посетителям больше уважения и это выразится в нормальном туалете, наличии стеклянных бокалов и окружающая обстановка станет поприличнее.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Corwin Celebdil

Ни в коем случае, тогда же Подол без настоящего “Подола” станет фальшивым Подолом 🙂 И что вы прикажете показывать иностранцам? Чистый туалет и долив в стеклянные бокалы после отстоя пены? Где романтика? Где экспрессия?

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Святослав

Я уже говорил, что не надо за некий эксклюзив принимать элементарное жлобство. В Подол все ходили только из-за вкусного пива. Это легко доказать. Замените у них пиво Подол на Оболонь и как тогда вы назовёте это заведение и будете ли туда ходить? Ответ очевиден.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Corwin Celebdil

Алкашня по старой памяти ещё долго будет “феникс” осаждать, так что готовьтесь.

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Сергій Брусенцов

Вони і раніше робили спроби, але завжди “отримували”. Не думаю, що зараз щось буде заважати 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney