Дегустація портерів у Солом’янській броварні
Минулого тижня я і мої колеги – Олександр Іванов (aka ivanov), Костянтин Гудов (aka goddy), Андрій Поздняков та Євген Депутат (aka JEY) вирішили скуштувати декілька портерів у Солом’янській броварні.
Я не буду довго вдаватись у подробиці – оцінки говорять самі за себе 🙂
9,80 – FLYING DOG Gonzo Imperial Porter (алк. 9.2%) – дуже збалансований портер, аромат та смакові характеристики якого повністю продовжують один одного (дуже рідкісне явище насправді)
8,40 – BREW DOG Alice Porter (алк. 6.2%) – дуже ароматний та смачний портер.
8,00 – СОЛОМЕНСКАЯ ПИВОВАРНЯ Портер (алк. 6.0, щільність 16) – оцінка була занижена лише по причині того, що у смаку майже не відчувається гірчинка від паленого солоду, що є необхідною складовою для Балтійського Портеру. В усьому іншому пиво дуже правильне.
7,80 – SAMUEL SMITH’S Taddy Porter (алк. 5.0%) – непоганий варіант класичного англійського портеру. Хоча як на мене він не повинен бути таким “сухим”.
7,60 – LUSTDORF Портер (алк. 8.0%) – дуууже цікава річ. Як ви знаете, дріжджі це такі “звірі”, що можуть дайти майже будь-який аромат та смаку пива.
Наприклад, пару тижнів тому, ми куштували Samichlaus Malt Liquor (алк. 14%, щільність 32%) і він був із ароматом та смаком… пармезану!!!
Так от, випадку портеру від Люстдорфу, ми отримали пиво із ароматом дині(!) – дуже цікаво! 🙂 Загальна ж оцінка була занижена з тієї ж самої причини, як і Солом’янському портеру – відсутність у смаку паленого солоду.
6,60 – ZYWIEC Porter (алк. 9.5%) – досить непогано як портеру, що випускається у промислових масштабах, але…
Остання позиція буде оцінена поза конкурсом, тому що зовсім не підходить за стилистикою. Отже:
7,00 – ДОБРЫЙ ШУБИН Barley Wine (алк. 10%, щільність 27%) – перша спроба зварити пиво цього типу в Україні у міні-пивоварні (всього було зварено 500л).
Нажаль спроба була не дуже вдала і в результаті вийшов на Barley Wine, а просто добрий бельгійський ель із великою щільністю. Тому і оцінка відповідна. Але – Дмитро Некрасов, вари ще, ми із задоволенням будемо спостерігати за твоїми смачними роботами!
Думаю, що висновки кожен для себе вже зробив сам 😉
Дегустація портерів у Солом'янській броварні,![](https://secure.gravatar.com/avatar/4dcb7010368987f7bbbcf89ac9c4b154?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/b8454bfa457827e3493b7f5c00de0f87?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/a706edccb6ea4beb827cb543f9e3c8eb?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/b8454bfa457827e3493b7f5c00de0f87?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/cc4eb92f6028f9cca8fbf69055bf53a2?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/a706edccb6ea4beb827cb543f9e3c8eb?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/cc4eb92f6028f9cca8fbf69055bf53a2?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/b8454bfa457827e3493b7f5c00de0f87?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/2cc2d7c52287c04ea054f5995ed7bd2c?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/b8454bfa457827e3493b7f5c00de0f87?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/b44bf872d02c4bf639e9c9a982cdb3ac?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/1688340287a218cbad69d4715cb5c2a8?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/b8454bfa457827e3493b7f5c00de0f87?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
![](https://secure.gravatar.com/avatar/1688340287a218cbad69d4715cb5c2a8?s=70&d=https%3A%2F%2Fbeerplace.com.ua%2Fwp-content%2Fthemes%2Fbeer%2Fimages%2Fno_image.png&r=g)
о,Люстдорф это же наше,одесское пиво)