BeerPlace
BeerPlace

Сайт №1 про пабы, бары, пивные рестораны и пиво

Информация про все пивные заведения Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска, Харькова и других городов Украины

Social pages
Beer Punsch - онлайн-магазин по продаже разливного пива

Паб «Зеник. Митник». Львів

Автор: Александр Иванов
Паб Зеник. Митник. Львів Адреса: м. Львів, вул. Костюшка, 1
GPS: 49.83935, 24.02469
Телефон: +380 (50) 370-60-36
Час роботи:
Пн.-Пт.: з 08:00 до 02:00
Сб.-Нд.: з 10:00 до 02:00


Зеник – пиво, яке можна спробувати у мережі закладів !Фест. Назва виробника не розголошується, але скоріше за все – Павлівське (Павлівський пивзавод, Волинська обл., Иваничівский р-н, с. Павлівка)

Сайт: http://zenyk.lviv.ua/ та Сторінка ВКонтакті

Дивіться також інші заклади мережі холдингу емоцій !ФЕСТ:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.1/10 (15 votes cast)
Паб «Зеник. Митник». Львів, 5.1 out of 10 based on 15 ratings
Страны-производители пива:
Местонахождение заведения: Львов, Центр
ірина

обслуговування просто жах.поки ми ходили в туалет наше пиво забрали(хоча там було більше половина кухля) і за столик посадили інших людей! на прохання дати книгу скарг нам заявили що потрібно було попередити про тещо ми повернемось….

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 5 votes)
Corwin

Буйное воображение сразу рисует картину: молодая влюблённая пара, устав от шума и тревог, решила уединиться в уборной и вкусить любовных утех, а тем временем циничный и равнодушный персонал разрушил уют за столом, на котором уставших молодых ожидало вкуснейшее пиво.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 10 votes)
Алиса

Отвратительное заведение! Приехали первый раз во Львов на день, хотели быстро покушать и пойти смотреть город, в итоге ждали рульку два с половиной часа(хотя обещали что в течении часа будет готова) рулька ужасная, одно сало, никакого львовского каллорита ! Короче обходите стороной и не портите себе день

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 4 votes)
Андрей

Трактир с официантами:подай-убери.Знаний мало.Выглядят волонтерами.Наверное,малая зарплата. Прикольно…

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Віктор

Не раджу відвідувати це кафе. Відвідали 26 квітня 2017 року. Замовили найдорожче з асортименту – “фірмовий” сендвіч з дерунів ніби то з “ростбіфом”. Офіціянтка пояснила, що це буде котлета із телятини. Принесли витвір містецтва, але в ньому не було ніякого м”яса: суцільний накручений салат з капусти, зверху і знизу- драники тоненькі. Викликали офіціянтку і попросили ЗНАЙТИ ТУТ РОСТБІФ. Вона не змогла сказати. Попросили викликати Менеджера. Прийшов якийсь хлопчик у футболці, який довго заглядав в середину цього Сендвіча, нічого не знайшов. Виявилося, що це взагалі – бармен (!!!). Спитали у нього: “Що Ви взагалі нам розказуэте, якщо ви – бармен? Викликали повара – прийшов інший хлопець, поковиряв нашою виделкою і витяг з сердини два тоненьких шматочка свинячої вєтчини товщиною в 2 мм. Спитали у повара: який згідно з рецептурою вихід м’яса в готовому блюді за 95 гривень? Не впевнено выдповів, що 80 грамів. Я думаю, там не було и 20 грамів… Ми відмовилися платити за цей витвір кулінарії. Погодилися заплатити за випите пиво “Білий лев” (доречі, за 2 дня до цого були – воно було нормальне, а в цей день було вже кислим), тут взагалі була комедія: термінал для розрхунків карткою навіть після 4 (чотирьох) спроб не зміг нас розрахувати. Менеджер так і не знайшовся. Офіціянтка брехала, що “він вийшов не надовго”, а бармен сказав, що буде завтра… “Колгосп 100 років без врожаю” – справжня назва кафе…

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney

Последние комментарии

914