BeerPlace
BeerPlace

Сайт №1 про пабы, бары, пивные рестораны и пиво

Информация про все пивные заведения Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска, Харькова и других городов Украины

Social pages
   

Паб «Портер» на Подоле (ул. Константиновская). Киев

Автор: Сергій Брусенцов
Паб Портер на Подоле ул. Константиновская. Киев Адрес: г. Киев, ул. Константиновская, 2-а
GPS: 50.46509, 30.51564
Телефоны:
+380 (44) 425-02-81
+380 (44) 425-03-87
Время работы: с 10:00 до 02:00


Сайт: http://www.porter.com.ua/

Смотрите также другие мини-пивоварни в Украине:

И другие заведения сети пабов Портер:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (34 votes cast)
Паб «Портер» на Подоле (ул. Константиновская). Киев, 6.3 out of 10 based on 34 ratings
Дар’я

Мушу визнати, що мережу “Портер Паб” люблю і частенько навідуюсь у ці заклади, але враження та пережитий досвід від останнього візиту вбили на смерть і відбили всіляке бажання відвідувати ці паби та заклад за адресою вулиця Костянтинівська, 2А, Київ, 02000 зокрема.
Почну з того, що вони нагріли нас на 300 грн, які в результаті так і залишилися у кишені працівників цього “прекрасного” закладу. Зазначу, що разраховували нас таким чином: вручають чек, потім беруть гроші, якими ви розраховуєтесь разом із чеком, а здачу приносять вже без чеку, який фактично залишається тільки у закладу, а клієнту — заськи. А після нашого прохання принести ще раз усі чеки, спочатку офіціантка заявила, що у них велика купа чеків і їм важко буде знайти наші. Після того, як ми наполягли таки, щоб нам принесли чеки, вони довго телилися і шукали чек, на якому власне і прибрали до кишені 300 грн. У результаті, наша офіціантка заявила, що вона тут новенька, про що ми й так здогадалися, враховуючи, що про наше замовлення ми змушені були періодично нагадувати, аби нам нарешті його принесли. А кожне прохання повторити ще по бокалу пива, взагалі вибивали бідненьку з колії і вона щоразу (чотири рази поспіль — при кожному замовленні) перепитувала, а що ж ми, власне, п’ємо і яке пиво слід повторити — і це в будній день, у вівторок, коли заклад не забитий під зав’язку і потік людей не йде ні в яке порівняння з оборотом народу в п’ятницю та вихідні дні і вже можна запам’ятати було, що ми п’ємо, хоча б з третього, разу.
У результаті всіх розборок, переговорів та увіщувань менеджер закладу вкрадені гроші нам так і не повернув, а єдине пояснення, яке нам дали звучало таким чином: офіціантка новенька, по касі розбіжностей немає і вони можуть лише запропонувати повернути залишені чайові. При цьому зі 100 грн чайових повернули лише 80 грн, сказавши, що ці гроші наша офіціантка (яка, між іншим, самоусунулася і після повторного запиту чеку до нас більше не підійшла ні разу) ніби-то виклала зі своєї кишені, а про 20 грн, вона мабуть теж благополучно “забула” і ці гроші теж канули в Лєту, як і 300 грн.
Ось таке дивовижне обслуговування на вас очікує у закладі “Портер Паб” на вул. Костянтинівській, 2А у місті Києві. Ласкаво просимо!

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney

Получать новые комментарии по электронной почте. Вы можете подписаться без комментирования.

Goose Pub: Скоро открытие!

Топ-комментаторы

 1. Александр Иванов (7)
 2. Stas (4)
 3. Павел Гайдаржи (3)
 4. Yurko (2)
 5. Владислав Викторович (2)
 6. Евгений Депутат (2)
 7. игорь (2)
 8. Марк Порцій Катон (2)
 9. Нахоцкий Альберт (2)
 10. . (1)
 11. Alex (1)
 12. Nogtren (1)

907