BeerPlace
BeerPlace

Сайт №1 про пабы, бары, пивные рестораны и пиво

Информация про все пивные заведения Киева, Одессы, Львова, Днепропетровска, Харькова и других городов Украины

Social pages
Beer Punsch - онлайн-магазин по продаже разливного пива

Паб «Портер» на Подоле (ул. Константиновская). Киев

Автор: Сергій Брусенцов
Паб Портер на Подоле ул. Константиновская. КиевАдрес: г. Киев, ул. Константиновская, 2-а
GPS: 50.46509, 30.51564
Телефоны:
+380 (44) 425-02-81
+380 (44) 425-03-87
Время работы: с 10:00 до 02:00


Сайт: http://www.porter.com.ua/

Смотрите также другие мини-пивоварни в Украине:

И другие заведения сети пабов Портер:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (35 votes cast)
Паб «Портер» на Подоле (ул. Константиновская). Киев, 6.2 out of 10 based on 35 ratings
Дар’я

Мушу визнати, що мережу “Портер Паб” люблю і частенько навідуюсь у ці заклади, але враження та пережитий досвід від останнього візиту вбили на смерть і відбили всіляке бажання відвідувати ці паби та заклад за адресою вулиця Костянтинівська, 2А, Київ, 02000 зокрема.
Почну з того, що вони нагріли нас на 300 грн, які в результаті так і залишилися у кишені працівників цього “прекрасного” закладу. Зазначу, що разраховували нас таким чином: вручають чек, потім беруть гроші, якими ви розраховуєтесь разом із чеком, а здачу приносять вже без чеку, який фактично залишається тільки у закладу, а клієнту – заськи. А після нашого прохання принести ще раз усі чеки, спочатку офіціантка заявила, що у них велика купа чеків і їм важко буде знайти наші. Після того, як ми наполягли таки, щоб нам принесли чеки, вони довго телилися і шукали чек, на якому власне і прибрали до кишені 300 грн. У результаті, наша офіціантка заявила, що вона тут новенька, про що ми й так здогадалися, враховуючи, що про наше замовлення ми змушені були періодично нагадувати, аби нам нарешті його принесли. А кожне прохання повторити ще по бокалу пива, взагалі вибивали бідненьку з колії і вона щоразу (чотири рази поспіль – при кожному замовленні) перепитувала, а що ж ми, власне, п’ємо і яке пиво слід повторити – і це в будній день, у вівторок, коли заклад не забитий під зав’язку і потік людей не йде ні в яке порівняння з оборотом народу в п’ятницю та вихідні дні і вже можна запам’ятати було, що ми п’ємо, хоча б з третього, разу.
У результаті всіх розборок, переговорів та увіщувань менеджер закладу вкрадені гроші нам так і не повернув, а єдине пояснення, яке нам дали звучало таким чином: офіціантка новенька, по касі розбіжностей немає і вони можуть лише запропонувати повернути залишені чайові. При цьому зі 100 грн чайових повернули лише 80 грн, сказавши, що ці гроші наша офіціантка (яка, між іншим, самоусунулася і після повторного запиту чеку до нас більше не підійшла ні разу) ніби-то виклала зі своєї кишені, а про 20 грн, вона мабуть теж благополучно “забула” і ці гроші теж канули в Лєту, як і 300 грн.
Ось таке дивовижне обслуговування на вас очікує у закладі “Портер Паб” на вул. Костянтинівській, 2А у місті Києві. Ласкаво просимо!

VA:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Написать отзыв

Комментарий

Вы также можете войти через профиль:   Google Facebook Twitter OpenID Webmoney

Последние комментарии

914